DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Úvod

Vítejte na stránce chovatelské stanice Maďarských ohařů z Bobravských strání

19. 2. 2012 Štěňata už jsou na světě

10. 2. 2012

Tato chovatelská stanice vznikla v roce 2012 za účelem odchovu našich prvních štěňátek Maďarských ohařů.

Rádi bychom Vás seznámili s naší fenkou Chocolate z Blanenských lesů a Enriccem z chovatelské stanice Laváre Morávia.
Chocolate říkáme "Čoki". V loňském roce jí byly tři roky a v současné době netrpělivě čekáme na její první vrh, který by měl přijít  na svět koncem příštího týdne, tedy kolem půlky měsíce února 2012. Očekáváme asi pět nových přírustků a doufáme, že vše proběhne bez potíží.

Čoki je svou povahou velmi milá, mazlivá a přítulná. Je temperamentní, živá a nemá žádné sklony k dominanci. Je velmi tolerantní k dětem.

Čoki k uchovnění v loňském roce absolvovala zkoušky vloh a podzimní zkoušky, obojí úspěšně v první ceně. Chutí k práci se nezapře a je velmi poslušná. Dále jsme se účastnily krajské výstavy v Žebětíně, kde získala známku V1, stala se vítězem třídy a krajským vítězem.

Enricco Laváre Morávia je pracovně výborný pes, jehož majitelem je pan Štěpán Horák, který se svým psům pracovně velmi věnuje a dosahuje skvělých výsledků.
Enricco úspěšně absolvoval zkoušky vloh, podzimní zkoušky, lesní zkoušky a zkoušky speciální vodní práce, to vše v první ceně. Exteriérově také úspěšný pes, jelikož byl oceněn známkou V1 a titulem CAC je tedy čekatelem šampionátu krásy ČR.

Další informace naleznete v záložce Chocolate a Enricco.